Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

kredyty, pożyczki, chwilówki, hipoteki bez biku
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: kredyty, pożyczki, chwilówki, hipoteki bez biku

kredyty, pożyczki, chwilówki, hipoteki bez biku 6 lata, 3 mies. temu #1597

• KRZYCH
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Kłania się doradca z POZNANIA.Pomogę i doradze wybrać najlepszą oferte bankową.Nowość to kredyt dla ludzi zadłuzonych pod hipotekę domu lub mieszkania.Możliwość załatwienia w czasie kredytu hipotecznego bankowego-zadzwoń-codziennie do 22-785049589 lub napisz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odp: kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 5 lata, 11 mies. temu #1598

• mysza
  • Junior Boarder
  • Oklaski: 0
Intryguje mnie ten kredyt hipoteczny bez BIKu, gdzie takiego udzielaja, czy mozna to zdradzic?

O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 9 mies. temu #1686

• KAROLINA I PAWEŁ
witam serdecznie
mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen
kredyty konsolidacyjne dla zadluzonych
kredyty pod zastaw nieruchomosci
kredyty gotowkowe dla zadluzonych
moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu czasami trzeba spelnic warunki np.gdy windykacja lub komornik potrzebny poreczyciel ale nie w kazdym przypadku
Kredyty jakie mam w ofercie maja bardzo duza przyznawalnosc.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel515 688 048
KREDYTY TYLKO BANKOWE WYSOKA PRZYZNAWALNOSC.

NIGDY NIE POBIERAM ZADNYCH OPŁAT PRZED ZALATWIENIEM SPRAWY !!

NOWOSC KREDYTY DLA OSOB Z CZYSTYM BIKIEM !!! DLA WYJAŚNIENIA OSOBY JAKIE NIGDY NIE MIAŁY KREDYTU NIE MAJA ZADNEJ HISTORI KREDYTOWEJ MAJA BARDZO DUZE PROBLEMY Z UZYSKANIEM KREDYTU Z POWODU BRAKU TAK ZWANEGO SKORINGU !!!

O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 9 mies. temu #1687

• JACEK
Witam jestem z jeleniej gory chcialbym pzyczyc 1500zl na okres 12 m-cy jestem w bik moj tel 667178766 prosze o kontakt

O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 8 mies. temu #1690

• ZOFIA
WITAM JESTEM W PETLI FINASOWEJ MAM WOLNA HIPOTEKE ALE MOJE DLUGI PRZEKRACZAJA JEJ WARTOSC MOZEMU LACZYC DOCHODY COREK ALE JEDNA DOPIERO DOSTALA UMOWE I PRACE NA 3 MIESIACE A DRUGA PRACUJE NA UMOWE ZLECENIE OD 1 06 2009 R MOJE DOCHODY Z MEZEM TO OKOLO 2700 ZL MAMY DUZO WIECEJ ALE NIE MZOEMY UDOKUMENTOWAC ON JEST EMERYT A JA RENCISTKA MIESZKAMY W MALOPOLSCE A JZU NA TEREZ POTRZEBA NAM OKOLO 10 TYS NA OPLATY DO PUKI NIE ZALATWIMY HIPOTEKI NIE MUSI BYC KONSOLIDACJA MOZE BYC POZYCZKA HIPOTECZNA ZALEGLOSCI JAK MAMY TO TKAIE DO 30 DNI MOZE TROCHE PONAD ALE NIE MA WYPOWIEDZENIA ANI KOMORNIKA POZDRAWIAM ZOSKA

Odpowiedź:O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 6 mies. temu #1715

• marzena
witam potrzebuję pomocy mam zadłużenia bankowe zalegam ze spłatą około 6 rat suma moich zobowiązań to 60000 mam stałą pracę dochód na rękę 1900 nie posiadam zabezpieczenia hipotecznego potrzebuję chociaż jakiejkolwiek chwilówki

Odpowiedź:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 4 mies. temu #1723

• szymon
Witam wszystkich... jestem bezrobotny i chce uzyskać kredyt na otworzenie działalności gospodarczej... nie są to wielkie pieniądze bo brakuje mi maksymalnie w granicach 7 tyś. żaden bank nie udzieli mi kredytu ponieważ jak już wcześniej wspomniałem jestem bezrobotny... czy znacie jakiś bank lub inną instytucje która udzieliłaby mi kredytu??
nie chodzi mi o dotacje gdyż "miła" pani w PUP uznała sklep zoologiczny za sprzedaż zwierząt i wyrobów z nich... PARANOJA...
tak wiec PUP odpada...
jeżeli macie jakieś informacje i wiecie z doświadczenia gdzie udzielają kredytu dla bezrobotnego to proszę o kontakt na @

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z góry dzięki....

Odpowiedź:O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 3 mies. temu #1728

• izabela
czy znalazła pani wyjscie z sutuacji?szukam równiez pomocy i nikt nie chce udzielić mi pozyczki,kredytu,mam podobne zadłużenie jak pani ,proszę o podpowiedz,pomoc w formie podania namiarów na odpowiedni bank dziękuję i pozdrawaim.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odpowiedź:O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 3 mies. temu #1731

• piotr
mi też by się przydała pożyczka bez bik... komunia tuż tuż...

Odpowiedź:O:kredyty, pożyczki, hipoteki bez biku 4 lata, 3 mies. temu #1734

• zbigniew
witam poszukuje pilnie pozyczki bez bik pod hipotekie jestem zadluzoby chce splacic te pozyczki banki pukajo do drzwi prosze i pomoc
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Administrator, admin_forum
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje ze świata finansów.

Ankieta

Czy masz kredyt hipoteczny?

Notowania Walut